Biuro księgowe i rachunkowe

usługi księgoweNa rynku usług księgowych jesteśmy obecni już od 15 lat. Fachowość i doświadczenie - w księgowości to największe atuty.

Pełna księgowość

pelna_ksiegowosc_warszawaDla naszych klientów prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Zarządzający mają dostęp do pełnego raportowania.

Obsługa spółek

obsługa spółekSpecjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych podmiotów gospodarczych działających w formie spółki prawa handlowego.
Kadry i płace

Bieżąca obsługa miesięczna w tym zakresie zakłada płynne przejęcie obsługi Kadr i Płac w przedsiębiorstwie Klienta - jeżeli jest to podmiot już istniejący lub w przypadku firmy nowopowstałej zaprojektowanie i wdrożenie niezbędnych procedur (dopasowanych do specyfiki i skali działalności).

Proponujemy Państwu obsługę Kadr i Płac jako dwa elementy komplementarne i w przypadku zainteresowania współpracą z Eurotax'em odpowiedni wybór - w zależności od potrzeb - pełnej obsługi w tym zakresie czy też tylko jednego z elementów. W wielu przypadkach przedsiębiorcy realizują politykę prowadzenia spraw kadrowych wewnątrz Firmy natomiast zlecają wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej obsługę płac.W takim przypadku miesięczna obsługa Partnera przez Eurotax obejmuje:

  • prowadzenie płac w formie elektronicznej
  • obliczanie wynagrodzenia (brutto i netto) pracowników na podstawie otrzymanych list płac oraz innych informacji (np. o nadgodzinach, premiach, urlopach, chorobach itp.) lub list płac
  • obliczanie wysokości zaliczki na podatek dochodowy i składek na ubezpieczenie społeczne (ZUS) - dot. każdego pracownika 
  • sporządzenie miesięcznych deklaracji ZUS
  • przygotowywanie odpowiednich dyspozycji przelewów w związku z w/w deklaracjami

Obsługa Kadr ze względu na bardzo szerokie pojęcie wymaga szczegółowych ustaleń.