Biuro księgowe i rachunkowe

usługi księgoweNa rynku usług księgowych jesteśmy obecni już od 15 lat. Fachowość i doświadczenie - w księgowości to największe atuty.

Pełna księgowość

pelna_ksiegowosc_warszawaDla naszych klientów prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Zarządzający mają dostęp do pełnego raportowania.

Obsługa spółek

obsługa spółekSpecjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych podmiotów gospodarczych działających w formie spółki prawa handlowego.
Księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.)

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęstsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu przepisy prawa handlowego.

Księgowość spółki z o.o. znacząco różni się od obsługi podmiotów innego rodzaju. Wynika to ze specyfiki polskiego prawa (kodeks spółek handlowych, przepisy podatkowe, etc.). Obsługa spółki z o.o. wymaga od księgowego nie tylko doświadczenia, ale również bieżącej kontroli i monitorowania zmian przepisów, zakresie KSH, podatku dochodowego, podatku VAT.

Wspólnikami spółki z o.o. często bywają obywatele lub podmioty będące rezydentami podatkowymi innych krajów Unii Europejskiej lub spoza obszaru wspólnotowego. Rodzi to istotne konsekwencje, również co do znajomości przepisów prawnych i podatkowych w innych krajach.

Nasi księgowi, biegli rewidenci oraz asystenci to zespół, który stale poszerza swoje kompetencje. Świadczymy usługi dla międzynarodowych firm oraz korporacji, które na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prowadzą działalność w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Biuro rachunkowe eurotax zapewnia najwyższą jakość obsługi - w tym również w językach obcych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz podjęcia współpracy.