Biuro księgowe i rachunkowe

usługi księgoweNa rynku usług księgowych jesteśmy obecni już od 15 lat. Fachowość i doświadczenie - w księgowości to największe atuty.

Pełna księgowość

pelna_ksiegowosc_warszawaDla naszych klientów prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Zarządzający mają dostęp do pełnego raportowania.

Obsługa spółek

obsługa spółekSpecjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych podmiotów gospodarczych działających w formie spółki prawa handlowego.
Księgowość spółki akcyjnej

Spółka akcyjna to forma prawna spółki kapitałowej, która stosowana jest w przypadku większych przedsiębiorstw, których struktura kapitałowa wymaga właśnie tej formy działalności.

Księgowość spółki akcyjnej to pełna księgowość, a w związku z przepisami prawa podlega określonym wymogom w zakresie sprawozdawczości i raportowania. Zazwyczaj usługi księgowe dla spółek akcyjnych zawierają w sobie również pakiet usług doradczych oraz obsługę prawną. Nasze usługi świadczone są zgodnie z MSR - stanowi to gwarancję obsługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu obowiązujących na całym świecie zasad sprawozdawczości.

Nasi księgowi, biegli rewidenci oraz pozostali pracownicy to zespół, który posiada bogate doświadczenia w zakresie obsługi księgowej spółek akcyjnych. Świadczymy usługi dla międzynarodowych firm oraz korporacji, które na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prowadzą działalność w formie spółki akcyjnej.

Biuro rachunkowe eurotax zapewnia najwyższą jakość obsługi - w tym również w językach obcych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz podjęcia współpracy.