Biuro księgowe i rachunkowe

usługi księgoweNa rynku usług księgowych jesteśmy obecni już od 15 lat. Fachowość i doświadczenie - w księgowości to największe atuty.

Pełna księgowość

pelna_ksiegowosc_warszawaDla naszych klientów prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Zarządzający mają dostęp do pełnego raportowania.

Obsługa spółek

obsługa spółekSpecjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych podmiotów gospodarczych działających w formie spółki prawa handlowego.
Księgowość spółki komandytowej

Spółka komandytowa to specyficzna forma prowadzenia działalności gospodarczej – jest spółką osobową i pozwala na prowadzenie działalności pod własną firmą. Komplementariusz odpowiada za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem (odpowiedzialność bez ograniczeń), natomiast odpowiedzialność komandytariusza jest ograniczona do sumy komandytowej.

Wśród przedsiębiorców jest to obecnie bardzo popularna forma prowadzenia działalności. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że spółka komandytowa podlega specyficznym regulacjom, a księgowość spółki komandytowej stawia przed osobami prowadzącymi ją nieco inne wymagania niż w przypadku innych spółek.

asi księgowi, biegli rewidenci oraz pozostali pracownicy to zespół, który posiada bogate doświadczenia w zakresie obsługi księgowej spółek akcyjnych. Świadczymy usługi dla międzynarodowych firm oraz korporacji, które na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prowadzą działalność w formie spółki akcyjnej.

Biuro księgowe eurotax zapewnia najwyższą jakość obsługi - w tym również w językach obcych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz podjęcia współpracy.