Biuro księgowe i rachunkowe

usługi księgoweNa rynku usług księgowych jesteśmy obecni już od 15 lat. Fachowość i doświadczenie - w księgowości to największe atuty.

Pełna księgowość

pelna_ksiegowosc_warszawaDla naszych klientów prowadzimy pełne księgi rachunkowe. Zarządzający mają dostęp do pełnego raportowania.

Obsługa spółek

obsługa spółekSpecjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych podmiotów gospodarczych działających w formie spółki prawa handlowego.
O nas - biuro rachunkowe eurotax

Motto

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy tym silniejsi im silniejsi stają się nasi Klienci, stąd też jest dla nas naturalnym, że dbamy o interesy naszych Partnerów i ich kondycję finansową.

O nas

Pragniemy zainteresować Państwa współpracą, w ramach której chcielibyśmy służyć Państwu naszą wiedzą z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego i obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstw, także wielooddziałowych z kapitałem zagranicznym. Obsługę prowadzimy w języku polskim lub angielskim (inne języki z pomocą tłumacza).

Eurotax jest licencjonowaną kancelarią księgową działającą od 1997 roku. Podstawą formalną działalności naszego przedsiębiorstwa jest zezwolenie Ministerstwa Finansów Nr 6091/97, które gwarantuje prawidłowość formalną i rzetelność prowadzonych przez nas działań, a także pozwala reprezentować naszych Klientów (Partnerów) wobec Urzędów i Izb Skarbowych, ZUS'u oraz instytucji finansowych (banki, leasingodawcy itp.).

Specjalizacja

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze Spółek z o.o. i Spółek S.A. w tym także o profilu produkcyjnym.

Raportowanie

 Od 1998 roku sporządzamy okresowe raporty dla kierownictwa, zarządów, rad nadzorczych, właścicieli lub udziałowców firm. Raportowanie prowadzimy w języku polskim oraz angielskim (szablony także w języku rosyjskim i niemieckim). Raportowanie realizujemy wg zaleceń lub wzorów dostarczonych przez Klienta, a także projektujemy lub pomagamy w stworzeniu formularzy raportowych.

Standardy międzynarodowe

Poza doświadczeniem i rzetelnością związaną z prowadzeniem spraw finansowo - księgowych według polskich wymogów formalnych, Eurotax dysponuje także doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie doradztwa przy sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR).

Biuro bez papierów. Księgowość internetowa

Zachęcamy do skorzystania z możliwości raportowania i prezentowania danych księgowych w internecie (tzw. BIURO BEZ PAPIERÓW). Dostęp do danych (i ich przetwarzanie) możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie, tylko dla osób upoważnionych, za pomocą odpowiednich kodów dostępu i daje ogromne możliwości organizacyjne oraz decyzyjne, wymiernie zwiększając efektywność zarządzania . Taka usługa ze względu na zaawansowaną technologię (tzw. internet business to business) wymaga szczegółowych rozmów.

Konieczność wyboru. Dlaczego my?

Prowadzenie własnego lub zarządzanie przedsiębiorstwem wiąże się często z wieloma wyrzeczeniami i miesiącami żmudnych przygotowań - zawsze z podjęciem ryzyka osobistego i finansowego. Dalszy rozwój i bezpieczeństwo Firmy mogą zależeć od znalezienia mocnych Partnerów.
W związku z tym czy warto podjąć takie rozmowy z eurotax'em? Osądźcie Państwo sami.

Ze swej strony zachęcamy do wyboru nas na Waszego partnera w prowadzeniu spraw finansowo-księgowych. Licząc na spotkanie i ciekawe rozmowy prowadzące do rozwinięcia wieloletniej współpracy oczekujemy na kontakt od Państwa.

Licencja

Eurotax działa na podstawie przepisów prawa polskiego. Działalność usługową w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych Eurotax wykonuje w oparciu o Ustawę o Rachunkowości z dnia 29 września 1994 (Dz. U. Nr 121, poz 591) określającą wymogi kwalifikacyjne, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego Ministra Finansów Nr 6091/97Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia posiada Iwona Wrochniewska Właścicielka i Dyrektor Eurotax.

Referencje

 Na życzenie przedstawimy listę firm, które wybrały nas na swojego partnera w prowadzeniu spraw finansowo księgowych oraz nasze doświadczenie związane ze specyfiką prowadzenia księgowości w różnych branżach i skalach prowadzonej działalności oraz ze współpracą z jednostkami nadrzędnymi obsługiwanych przez nas firm położonymi poza granicami Polski.